Scheduled Transitions (2.2.1) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Reset
it: Ripristina

en: Preview
it: Anteprima

en: Update
it: Aggiorna

en: Options
it: Opzioni

en: Page
it: Pagina

en: Authored by
it: Creato da

en: State
it: Stato

en: Desc
it: Disc

en: Latest
it: Ultimo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Messages
it: Messaggi

en: Entity
it: Entità

en: Revision
it: Revisione

en: Permissions
it: Permessi

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Text to display
it: Testo da visualizzare

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Moderation state
it: Stato moderazione

en: Bundle ID
it: ID del bundle

en: From state
it: Dallo stato

en: Master
it: Principale

en: Reschedule
it: Riprogrammare

en: Latest revision
it: Revisione più recente
