Scheduled Transitions (2.2.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Update
nn: Oppdater

en: Page
nn: Nettside

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Revision
nn: Utgåve

en: Permissions
nn: Rettar

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
