Scheduled Transitions (2.3.0-rc1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Update
am: አዘምን

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
