Scheduled Transitions (2.3.0-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
