Scheduled Transitions (2.3.0-rc1) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Log
pl: Dziennik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Options
pl: Opcje

en: Page
pl: Strona

en: Authored by
pl: Autor

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Dynamic
pl: Dynamicznie

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Entity
pl: Encja

en: Revision
pl: Wersja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Entity type
pl: Typ encji

en: operation
pl: operacja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: - Disabled -
pl: - Wyłączone -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Bundle ID
pl: ID zestawu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: From state
pl: Ze stanu

en: Master
pl: Główny

en: Latest revision
pl: Ostatnia wersja

en: Revision log
pl: Dziennik wersji

en: Content entity revision ID
pl: ID wersji encji zawartości
