Scheduled Transitions (2.3.0-rc1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Log
sk: Záznam

en: Preview
sk: Náhľad

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Page
sk: Strana

en: Authored by
sk: Autor

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Messages
sk: Správy

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Revision
sk: Revízia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: From state
sk: Prišlo zo stavu
