Scheduled Transitions (2.3.0-rc1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Log
te: చిట్టా

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Page
te: పేజీ

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
