Scheduled Transitions (2.4.0-beta2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Dynamic
kn: ಕ್ರಿಯಾಶೀಲ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
