Scheduled Transitions (2.4.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
