Scheduled Transitions (2.4.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Log
bg: Регистър

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Update
bg: Промени

en: Options
bg: Параметри

en: Authored by
bg: Написано от

en: State
bg: Статус

en: Authored on
bg: Написано на

en: Messages
bg: Съобщения

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Revision
bg: Редакция

en: Permissions
bg: Права

en: Processing
bg: Обработва
