Scheduled Transitions (2.4.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Update
bn: আপডেট

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
