Scheduled Transitions (2.5.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Options
km: ជម្រើស

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
