Scheduled Transitions (2.5.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Log
lv: Žurnāls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Options
lv: Iespējas

en: Authored by
lv: Autors

en: State
lv: Stāvoklis

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Dynamic
lv: Dinamiska

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: New State
lv: Jaunais stāvoklis

en: Revision
lv: Revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Processing
lv: Apstrādē

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: operation
lv: operācija

en: Bundle
lv: Komplekts
