Scheduled Transitions (2.8.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།
