Scheduled Transitions (2.8.3) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Log
ja: ログ

en: Preview
ja: プレビュー

en: Update
ja: 更新

en: Options
ja: オプション

en: Authored by
ja: 投稿者

en: State
ja: 状態

en: Latest
ja: 最終

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: seconds
ja: 秒

en: Messages
ja: メッセージ

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Entity
ja: エンティティ

en: New State
ja: 新しい状態

en: Revision
ja: リビジョン

en: Permissions
ja: 権限

en: Processing
ja: 処理中

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Not processed
ja: 処理されない

en: Bundle
ja: バンドル

en: Automation
ja: オートメーション

en: Moderation state
ja: モデレーション状態

en: Bundle ID
ja: バンドル ID

en: From state
ja: 元の状態

en: Latest revision
ja: 最新のリビジョン

en: Revision log
ja: リビジョンログ

en: To state
ja: 変更する状態

en: Content entity revision ID
ja: コンテンツのエンティティリビジョンID
