Scheduled Transitions (2.8.4) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Preview
ms: Pratonton

en: Update
ms: Kemas kini

en: Options
ms: Opsyen

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: seconds
ms: saat

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Revision
ms: Semakan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Processing
ms: Sedang diproses

en: - Select -
ms: - Pilih -
