Scheduled Transitions (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Options
az: Seçimlər

en: Page
az: Səhifə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Revision
az: Reviziya

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti
