Scheduled Transitions (8.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Log
ur: لاگ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Update
ur: تجدید

en: Page
ur: صفحہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
