Scheduled Transitions (8.x-1.0-rc4) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Log
et: Logi

en: Reset
et: Tühista

en: Update
et: Uuenda

en: Options
et: Valikud

en: Page
et: Lehekülg

en: Authored by
et: Autor

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Latest
et: Uued

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Messages
et: Sõnumid

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: - Select -
et: - Vali -

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Content entity revision ID
et: Sisu olemi redaktsiooni ID
