Scheduled Transitions (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Log
eo: Loglibro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Page
eo: Paĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Revision
eo: Revizio

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
