Scheduled Transitions (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -
