Scheduled Transitions (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Log
ro: Jurnal

en: Reset
ro: Resetează

en: Update
ro: Actualizare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Page
ro: Pagina

en: Authored by
ro: Autor

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Messages
ro: Mesaje

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Entity
ro: Entitate

en: Revision
ro: Revizie

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: Bundle ID
ro: ID bundle

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Latest revision
ro: Cea mai recentă revizie

en: Content entity revision ID
ro: ID-ul reviziei entității de tip conținut
