Scheduled Transitions (8.x-1.1-beta2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Update
is: Uppfæra

en: Options
is: Möguleikar

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Höfundur

en: State
is: Fylki

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Revision
is: Útgáfa

en: Permissions
is: Réttindi

en: Apply
is: Virkja

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
