Scheduled Transitions (8.x-1.1-beta2) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Log
uk: Журнал

en: Reset
uk: Скинути

en: Update
uk: Оновити

en: Options
uk: Опції

en: Page
uk: Сторінка

en: Authored by
uk: Автор

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Latest
uk: Останнє

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Dynamic
uk: Динамічний

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Entity
uk: Сутність

en: New State
uk: Новий стан

en: Revision
uk: Редакція

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: operation
uk: операція

en: Bundle
uk: Пакет

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Automation
uk: Автоматизація

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Bundle ID
uk: ID пакета

en: Asc
uk: Зрост

en: From state
uk: З стану

en: Master
uk: Головне

en: Reschedule
uk: Перепланувати

en: Latest revision
uk: Остання редакція

en: To state
uk: До стану

en: Content entity revision ID
uk: ID редакції сутності вмісту
