Scheduled Transitions (8.x-1.1-beta3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Options
el: Επιλογές

en: Page
el: Σελίδα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Entity
el: Οντότητα

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Permissions
el: Άδειες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
