Scheduled Transitions (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Options
bs: Opcije

en: Page
bs: Strana

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Messages
bs: Poruke

en: Revision
bs: Revizije

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Apply
bs: Primjeni

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
