Scheduled Transitions (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Log
hu: Napló

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Update
hu: Frissítés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Page
hu: Oldal

en: Authored by
hu: Szerző

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Latest
hu: Utolsó

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Dynamic
hu: Dinamikus

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Entity
hu: Entitás

en: New State
hu: Új állapot

en: Revision
hu: Változat

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: operation
hu: művelet

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: - Disabled -
hu: - Tiltott -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Bundle ID
hu: Mezőköteg azonosítója

en: Asc
hu: Növ

en: From state
hu: Kezdeti állapot

en: Master
hu: Mester

en: Latest revision
hu: Legutolsó változat

en: To state
hu: Végső állapot

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Content entity revision ID
hu: Tartalomentitás változatazonosítója
