Scheduled Transitions (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Log
ar: السجل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Options
ar: الخيارات

en: Page
ar: الصفحة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Entity
ar: الكيان

en: Revision
ar: مراجعة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
