Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
