Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
