Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Unlimited
ne: असिमित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
