Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Other
sq: Tjetër

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
