Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
