Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Other
ug: باشقا

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
