Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Limit
ta: எல்லை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
