Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Other
eo: Alia

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
