Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Embedded
fi: Sisällytetty

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Bundles
fi: Paketit

en: Created by
fi: Luonut

en: Limited
fi: Rajoitettu

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fi: Yksilöllinen koneluettava nimi sisältäen kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Allowed number of values
fi: Sallittujen arvojen lukumäärä
