Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Other
te: ఇతర

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
