Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Other
he: אחר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Limit
he: גבול

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Limited
he: מוגבל

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.

en: Allowed number of values
he: מספר הערכים המותרים
