Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Other
az: Digər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundles
az: Paketlər

en: Limited
az: Məhduddur
