Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
