Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
