Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Other
et: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Limit
et: Limiit

en: Changed
et: Muudetud

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Bundles
et: Kogumid

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Limited
et: Piiratud

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.

en: Allowed number of values
et: Lubatud väärtuste arv
