Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Other
kk: Басқа

en: Language code
kk: Тілдің коды
