Scheduled Updates (8.x-1.0-alpha7) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
