Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: settings
ar: إعدادات

en: User
ar: المستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Store
ar: المتجر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: or
ar: أو

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Form
ar: النموذج

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Date only
ar: التاريخ فقط
