Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە
