Scheduler (2.0.0-rc3) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana
