Scheduler (2.0.0-rc4) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Overview
af: Oorsig

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: settings
af: verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
