Scheduler (2.0.0-rc4) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: settings
ro: setări

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Term name
ro: Numele termenului

en: Desc
ro: Descendent

en: Store
ro: Magazin

en: Now
ro: Acum

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: or
ro: sau

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: View @type
ro: Vizualizează @type

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Taxonomy Terms
ro: Termeni Taxonomie

en: Form
ro: Formular

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Media type
ro: Tip media

en: Stores
ro: Magazine

en: Date only
ro: Doar dată

en: Media name
ro: Nume media
